AKAGEV (Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı) Deneme Erişimi

01 Ekim 2020, Perşembe 219

 

  AKAGEV (Akademik Gelişim ve Eğitim Veritabanı)  1 Aralık 2020 tarihine kadar üniversitemizin deneme erişimine açılmıştır.

 

Hakkında: Üniversite öğrencilerinin, öğretim elemanlarının ve iş dünyasının eğitim ihtiyaçlarını online ve interaktif bir ortamda sağlamak amacıyla kurulmuş bir veritabanıdır. Bilgisayar yazılımlarını, kişisel ve akademik gelişim eğitimlerini en az doktora derecesine sahip alan uzmanlarıyla ayrıntılı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır. AKAGEV platformunda yer alan online-interaktif video dersler, ilgili derslere ait eğitici materyaller ile desteklenmektedir. Kullanıcılar tablet veya telefonlarından 7 gün 24 saat kesintisiz derslere ulaşabilirler. AKAGEV tarafından sunulan altyapı, android ve IOS tabanlı tüm cihazlarla uyumludur. AKAGEV’de yer alan tüm eğitimler en az doktora derecesine sahip uzmanlar tarafından verilmektedir.

 

Üyelik işlemleri: Üniversitemiz personel ve öğrencileri, sadece "artvin.edu.tr" veya "ogrenci.artvin.edu.tr" uzantılı kurumsal e-posta adresleri ile platformun “üye ol” modülünde yer alan üyelik formunu bir defaya mahsus olarak doldurarak, girmiş oldukları kurumsal e-posta adreslerine otomatik olarak gelen doğrulama kodunu onayladıktan sonra belirlemiş oldukları kullanıcı adı ve şifre ile platforma (kurum içinden veya kurum dışından) giriş yapabilirler. Üye olurken bir sorun yaşanması durumunda Akagev sitesindeki "bize yazın" kısmından yardım alabilirsiniz. 

**Not:Ön lisans ve lisans öğrencilerine öğrenci numaraları ile otomatik e-posta hesabı açılmıştır. Henüz kurumsal e-posta adresi olmayan üniversitemiz yüksek lisans ve doktora öğrencileri https://selfservis.artvin.edu.tr/accountrequest/student/ adresinden kurumsal e-posta adresi başvurusu yapabilirler. 

 

Erişim Adresi: https://www.akagev.com/anasayfa

 

***Deneme erişimli tüm kaynaklara  -erişim süresince-  kütüphane web sayfamızda yer alan  https://kutuphane.artvin.edu.tr/deneme-erisimli-veritabanlari  adresinden erişebilirsiniz.

 

 

Detaylı Bilgi ve Önerileriniz için:

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Tel: 04662151021  Dahili Tel: 45 00 mail: library@artvin.edu.tr / muhammetkizil@artvin.edu.tr