Bilge 1074 AI Deneme Erişimi

14 Mayıs 2024, Salı 223

Akademik araştırma ve okumalarda zamandan tasarruf etmek amacıyla kullanılabilecek yapay zeka destekli bir araç olan Bilge 1074 AI,  14 Temmuz 2024 tarihine kadar üniversitemizin deneme erişimine açılmıştır.

Hakkında: Makale, kitap bölümü, kılavuz, rapor ve her türlü dokümanı zamandan tasarruf ederek analiz etme, özetleme, soru sorabilme gibi özellikleriyle yüksek oranda ve kalitede akademik bilgi kullanımını teşvik etmektedir. PDF ve Word dokümanlarınızı Bilge 1074 aracılığıyla saniyeler içerisinde analiz edebilir, özetleyebilir, soru sorabilir, giriş tartışma ve sonuç bölümlerini sentezleyebilirsiniz. Hiç bilmediğiniz bir dile ait bir dokümanın neden bahsettiğini dosya biçimi dönüştürmeye veya başka bir platforma gitmeye gerek kalmadan ingilizce veya Türkçe olarak kısa bir sürede görebilirsiniz.

Erişim/Kayıt: Üniversite tarafından verilen kurumsal e-posta adreslerinizle veya (gmail, hotmail, yandex uzantılı kişisel eposta adreslerinizle)  www.bilge1074.com/panel adresi üzerinden hesap oluşturarak uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Kullanım Kılavuzuna erişmek için tıklayınız.  

Tanıtım videosunu erişmek için tıklayınız. https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7141505751579095040

 

***Deneme erişimli tüm kaynaklara  -erişim süresince-  kütüphane web sayfamızda yer alan  https://kutuphane.artvin.edu.tr/deneme-erisimli-veritabanlari  adresinden erişebilirsiniz.

 

 

Detaylı Bilgi ve Önerileriniz için:

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Tel: 04662151021  Dahili Tel: 45 00 mail: [email protected][email protected]