SAYISAL KİTAP: Türkçe E-kitap ve E-dergi Platformu Deneme Erişimi

13 Kasım 2019, Çarşamba 181

 

 

SAYISAL KİTAP: Türkçe E-kitap ve E-dergi Platformu , 13 Aralık 2019 tarihine kadar üniversitemizin deneme erişimine açılmıştır.

Hakkında :

Biyografi, Edebiyat ve Edebiyat Çalışmaları, Kurgu (Roman) ve ilgili Öğeler, Toplum ve Sosyal Bilimler, Çocuklar; Gençler ve Eğitici, Felsefe ve Din, Tarih ve Arkeoloji Ekonomi, Finans, İşletme ve Yönetim, Sanatlar, Tıp ve Hemşirelik, Matematik ve Bilim, Sağlık, İlişkiler ve Kişisel Gelişim, Teknoloji, Mühendislik, Tarım, Referans, Bilgi ve Disiplinerarası Konular, Yaşam Tarzı, Hobi ve Eğlence, Yer Bilimleri, Coğrafya, Çevre ve Planlama, Bilgisayar ve Enformasyon Teknolojisi, Dil ve Dilbilim, Spor ve Aktif Açıkhava Etkinlikleri, Çizgi Romanlar, Karikatür ve Kitapları, Hukuk   vb. konularda  ülkemizin çeşitli yayınevlerinden derlenen  2300' den fazla kitap ve dergi içermektedir.

Kullanıcılar, platformdaki kitaplara herhangi bir bilgisayar veya mobil cihaz üzerindeki web görüntüleyici ile ulaşabilir, sorgulama ve filtreleme seçenekleri ile istediği kitabı bulabilir ve ücretsiz olarak okuyabilir. Kullanıcılar dilerlerse, seçtikleri kitaplardan kendi kitaplığını oluşturabilir ve okudukları kitaplar içerisinde arama ve işaretleme yapabilir, kitapla ilgili not alma, atıf yapma, sosyal medyada bağlantı paylaşma gibi özellikleri kullanabilir.

 

Erişim Adresi:http://sayisalkitap.qulto.eu/#/home

Erişim Başlangıç/Bitiş Tarihi: 13 Kasım 2019 - 13 Aralık 2019

 

Detaylı Bilgi ve Önerileriniz için:

Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı

Tel: 04662151021  Dahili Tel: 45 00 mail: library@artvin.edu.tr / muhammetkizil@artvin.edu.tr